ד"ר רמי תמיר- רופא וטרינר
 
 
4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עליי

 
שמי ד"ר רמי תמיר, ואני וטרינר מאז שאני זוכר את עצמי. עוד כילד, בלי חלוק וסטטוסקופ, דאגתי לבעלי החיים שבסביבתי – והיו הרבה כאלה! גדלתי במשפחה שתמיד הכניסה לחיקה כלבים וחתולים, והם הפכו לחלק בלתי נפרד מהבית. אמפתיה לחיות היא גם משהו שפשוט נולדתי איתו, וגם ערך שספגתי מההורים. שילוב כזה יכול להוביל רק לדבר אחד: עבודה עם בעלי חיים.
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

מהרפת אל ספסל הלימודים

 
 
כנער התחלתי לעבוד במשק הבקר לחלב של רפת קיבוצית. עבדתי כתף לכתף עם הווטרינר, והוא זה שחשף אותי לתחום. עם הזמן הבנתי שמצאתי את ייעודי והחלטתי להפוך לווטרינר בעצמי. התחנה הבאה הייתה ביה"ס לווטרינריה של האוניברסיטה העברית, שם סיימתי את לימודיי ב-1990. במהלך הלימודים התחלתי להתמקד ברפואת חיות קטנות, במסגרת זו, עברתי ועדיין עובר השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל, שמשאירות אותי חד בכל הקשור לחידושי הווטרינריה.
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

דואג לבעלי החיים, אבל לא שוכח אתכם!

 
 
את מרפאתי העצמאית הקמתי בתל-אביב. מגיעים אליה בעיקר כלבים וחתולים, אבל לא רק. גם ארנבונים, שרקנים, אוגרים, תוכים וחיות קטנות אחרות מקבלות אצלי טיפול מקצועי ומרגישות כמו בבית. כל הטיפולים הרפואיים נעשים בפיקוחי האישי והישיר, במטרה לתת 100% לכל חיה שצריכה אותי. גם אתם "ההורים" נמצאים בקשר ישיר ואישי איתי ומקבלים הסברים, ייעוץ והדרכה שלב אחר שלב.
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
חייגו 072-3258061 כדי לתאם ביקור במרפאה. שיהיה לבריאות :-)
 
 
 
מרפאתו של ד''ר רמי תמיר
 
 
 
ד''ר רמי תמיר